SESLiROOM.NET

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Manken kızlarla sesli chat - SESLiROOM Sesli chat,Mobil sohbet,Mobilchat,Görüntülü sohbet


Manken kızlarla sesli chat

Manken kızlarla chat; Bir çok sitenin açmış olduğu bloglar dikkatimi çekti ve bu yazıyı yazmadan edemedim. Bu günkü makalemizde manken bayanların takıldığı siteler ve sohbet ettiği benzeri yerler hakkında bilgiler aktaracağım. Sesliroom bizden kaçmaz ekibi ile yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda çıkan tablo aşağı kısımda yer almaktadır.

Facebook dünyanın en büyük sosyal arkadaş ve sohbet paylaşım ağı olan sitede ünlülerin takıldığı pek fazla söylenemez derken yanlış bilgiler verilmektedir. Bir çok açılmış fake hesaplardan dolayı kendi isimleri altında hesap açmamaktadır hayranların mesaj yağmuruna tutması sebebidir.

Twitter gibi sosyal ağ sitesinde genelleri sanatçıların kendi adına açmış olduğu ve takipçileri ile paylaştığı haber, yazılar, bilgiler ve resimleri gerçek olduğu bütün sanat camiası ise hepsi orada takıldığı söylenmektedir. Twitter’den pek fazla anlamasakta az çok kontrol edilmektedir.

Peki sesli chat ve sohbet sitelerinde sanatçılar, mankenler, ünlüler takılır mı sorularına ise cevap şudur. Tabi ki sitemizdeki görevlilerin yarısından çoğu ünlü denilenlere pek inanmayın arkadaşlar. Tabi ki takılan sohbet edeni vardır muhakkak kimi zaman sitelerde konserler verilmekte flod şeklinde reklamlar atılmaktadır.

Canlı müzik
Playback
izdivaç
yarışma
Türkiye  Kürtçe


Yazar: admin

Görüntüleme: 68 defa

Kategori: Manken kızlarla sesli chat

Yayınlanma Tarihi: 24 Mart 2022

Cevap bırakın

Mobil chat Mobil sohbet